Koučing a storytelling

Opakujú sa vám tie isté situácie? Príbehy sú všade okolo nás. Majú svoje postavy, chute i vône. Ak v sebe nosíte svoj príbeh a cítite, že prišiel čas na jeho napísanie, môžem vás cez neho sprevádzať. Využívam pritom rôzne storytellingové techniky, ktorými sa môžete dostať hlbšie k písaniu a prepojiť sa s obrazmi a myšlienkami,  ktoré chcú byť vypovedané.  

Nenechávajte si príbehy iba pre seba. Písanie chce vždy istú dávku odvahy, no ukrýva v sebe oveľa viac. Odvahu pozrieť sa na isté témy z rôznych perspektív, prenikať do ich podstaty, záujem skúmať, čo sa ukrýva pod povrchom vypovedaných myšlienok a viet. Nie je jedno, ako svoj príbeh napíšete. Na jednej strane do neho vštepujete svoj vlastný rukopis, na strane druhej je dôležité, aby sa váš príbeh dotkol druhých. A na to je potrebné ísť do hĺbky a dostatočne poznať zákutia vášho príbehu.

Prevediem vás písaním a pomôžem vám, ako sa na svoj knižný projekt alebo e-book pripraviť. Ako nájsť vhodnú tému a ako sa pri písaní nezacykliť. Ak potrebujete sprievodkyňu písaním, ktorá vám bude dávať konštruktívnu spätnú väzbu a motivovať vás, aby ste pokračovali v tvorivom procese, napíšte mi.   

Písanie je vždy proces, ktorý dozrieva. Od autora chce odvahu, aby sa za svoje texty vždy vedel postaviť a kvalitu, aby bol vždy rešpektovaný v očiach svojich čitateľov. Písanie môže byť skvelá terapia, ktorej výsledkom nie je len dobrý pocit, ale predovšetkým obohatenie, ktoré prinášate vašim čitateľom.