Naučím vás, ako dobre písať

Chceli by ste začať s písaním? Píšete vlastný blog a túžite sa neustále zlepšovať? Robíte na zaujímavom projekte, chcete začať publikovať vlastné texty alebo písať pútavé statusy na sociálne siete, ale nie ste si istí, či to robíte dobre? Alebo  ašpirujete na napísanie svojej vlastnej knihy, len neviete, ako ju písať? Spolu to zvládneme.

Ako písať tak, aby vás čítali? Aby vaše texty zaujali vaše publikum? Ako písať pútavo, aby ste boli zrozumiteľní a vyjadrili to, čo potrebujete povedať? 

Naučte sa písať dobré texty a blogy

Svoje dlhoročné skúsenosti s písaním odovzdávam ďalším. Naučím vás, ako dobre a pútavo písaťako si nájsť svoj vlastný štýl. Či už ide o odborné alebo kreatívne písanie, povediem vás, ako nájsť vlastnú cestu k písaniu. Každý môže písať tak, aby inšpiroval a zaujal. Neveríte?

Či už plánujete písať projekty, správy, pracovné texty alebo vlastné články a blogy, prevediem vás jednotlivými krokmi, čo je pri písaní dôležité, ako nazerať na svoje texty, akú štruktúru im dať alebo kedy sa oplatí v textoch využívať prvky storytellingu. Dozviete sa, ako môžete vhodným a uvážlivým výberom slov ladiť náladu a charakter vašich textov a prečo je dôležité ovládať štylistiku a gramatiku. Zistíte, aký je rozdiel medzi lacným a nič nehovoriacim článkom a textom, ktorý nemá relevantnú výpovednú hodnotu a tiež, kedy je skutočne dokončený a pripravený pre svoje publikum.

 Chcete napísať knihu alebo e-book?

Prevediem vás procesom písania a povieme si, na čo sa pred písaním do vášho e-booku alebo knihy potrebujete pripraviť. Ako si nájsť vhodné témy, ktoré zaujmú a ako sa pri písaní nezacykliť? Ak potrebujete konzultácie alebo sprievodkyňu písaním, ktorá vám bude dávať konštruktívnu spätnú väzbu a motivovať vás, aby ste pokračovali v tvorivom procese ďalej, napíšte mi.  

Písanie je proces, ktorý dozrieva. Od autora chce odvahu, aby sa za svoje texty vedel postaviť i patričnú kvalitu, aby bol vždy rešpektovaný v očiach svojich čitateľov. Výsledkom dobrého písania nie je len dobrý pocit, ale predovšetkým pozitívna spätná väzba, ktorej sa vám bude dostávať od vašich čitateľov a od ľudí, pre ktorých bude vaše písanie prínosné.

Petra Nagyová

SLUŽBY

COPYWRITING

KOUČING A MENTORING