Ako dobre písať

Chceli by ste začať s písaním? Píšete vlastný blog a túžite sa neustále zlepšovať? Realizujete zaujímavý projekt, chcete začať publikovať svoje vlastné texty alebo písať dobré statusy na sociálne siete, ale stále si nimi nie ste istí? Alebo nebodaj ašpirujete na svoju vlastnú knihu, len neviete, kde začať a ako ju písať? Zvládneme to spolu.

Ako písať tak, aby vás čítali? Aby vaše texty, na ktoré vynaložíte úsilie, neskončili zabudnuté v zásuvke bez záujmu publika? Ako písať pútavo, aby ste vyjadrili v textoch seba, boli zrozumiteľní a aby vás čítali radi? 

Naučte sa písať dobré texty a blogy

Svoje dlhoročné skúsenosti s písaním odovzdávam ďalším. Naučím vás, ako dobre a pútavo písaťako si nájsť svoj vlastný štýl. Či už ide o odborné alebo kreatívne písanie, povediem vás, ako nájsť vlastnú cestu k písaniu. Každý môže písať tak, aby inšpiroval a zaujal. Neveríte?

Či už plánujete písať projekty, správy, pracovné texty alebo vlastné články a blogy, prevediem vás jednotlivými krokmi, čo je pri písaní dôležité, ako nazerať na svoje texty, akú štruktúru im dať alebo prečo sa oplatí využívať prvky storytellingu. Naučím vás, ako môžete výberom slov ladiť náladu a charakter vašich textov a prečo je dôležité pri písaní ovládať štylistiku a gramatiku. Zistíte, aký je rozdiel medzi lacným a nič nehovoriacim textom a článkom, ktorý má relevantnú výpovednú hodnotu a tiež, kedy je váš text dokončený a pripravený na publikovanie.

Chcete napísať knihu alebo e-book?

Prevediem vás procesom písania a na čo sa pred pustením do vášho e-booku alebo knižného projektu pripraviť. Ako nájsť vhodnú tému a ako sa pri písaní nezacykliť. Ak potrebujete sprievodkyňou písaním, ktorá vám bude dávať konštruktívnu spätnú väzbu a motivovať vás, aby ste pokračovali v tvorivom procese, napíšte mi.  

Písanie je proces, ktorý dozrieva. Od autora chce odvahu, aby sa za svoje texty vždy vedel postaviť a kvalitu, aby bol vždy rešpektovaný v očiach svojich čitateľov. Výsledkom dobrého písania nie je len dobrý pocit, ale predovšetkým pozitívna spätná väzba, ktorej sa vám bude dostávať od vašich klientov a čitateľov.