PR konzultácie a copywriting pre Ekofinancie.sk

Klient, ktorý sa venuje finančnému poradenstvu, sa rozhodol povýšiť svoju expertízu. Uvažovali sme, ako to urobiť, aby o jeho ponúkaných službách bolo viac počuť a aby si medzi ľuďmi získal dôveru. Pri spolupráci na projektoch je pre mňa dôležité, aby boli klienti transparentní a pravdiví. Patrikovi Kunzovi som navrhla, aby začal písať a publikovať kvalitný a hodnotný obsah vo forme blogov na svoj nový web www.ekofinancie.sk. Oplatilo sa, keďže ľudia po istej dobe začali vyhľadávať jeho služby práve aj na základe nich. Klientovi som pomáhala aj v oblasti PR, kedy sa nám podarilo dostať jeho expertízu aj do médií.  

Služby pre klienta

  • mentorovanie pri tvorbe hodnotného kontentu – nastavenie publikačného plánu, konzultácie, mentoring pri príprave blogov na tému financií, editovanie
  • konzultácie pri príprave webovej stránky www.ekofinancie.sk a copywriting 
  • Public Relations pre klienta  

Výsledky

Klient sa zlepšil v príprave vlastného a kvalitného obsahu. Naša spolupráca aj po rokoch naďalej pokračuje a jej výsledkom je, že ľudia si služby klienta nachádzajú aj vďaka kontentu a blogom, ktorými prispieva na svojom webe a na sociálnych sieťach. Web prešiel redizajnom a expertíza Patrika Kunza sa aj vďaka PR posunula na vyššiu profesionálnu úroveň.