Copywriting a tvorba contentu

Potrebujete zviditeľniť váš biznis alebo aktivity? Odlíšte sa unikátnym a hodnotným contentom. Okrem copywritingu a tvorby rôznych textov, vám pomôžem aj s obsahovým auditom a nastavením obsahovej a komunikačnej stratégie. Píšem tak, aby o vás ľudia radi čítali.

Každodenne tvorím a píšem originálny content. Ak potrebujete pomoc s napísaním pútavých článkov, blogov, tlačových správ alebo textov na web, prípadne posilniť svoju kampaň hodnotnými textami, som tu pre vás. Vaše e-booky, publikácie, prípadové štúdie či letáky môžu odteraz vyzerať úplne inak. Na svojom konte mám stovky článkov a zaujímavých textov pre rôzne portály, médiá, agentúry i bežných klientov, ktorí radi komunikujú ľudsky a veria v silu príbehov a príkladov dobrej praxe. 

Napísať kvalitný a hodnotný text si vyžaduje dobrú prípravu a čas. Tvorím a píšem strategicky s ohľadom na vašu cieľovú skupinu. Potrebujete dobrú obsahovú stratégiu alebo články, blogy, natívne texty na kľúč? Či už sú to sociálne, právne, ekonomické, technologické témy alebo témy zo sveta inovácií, zdravotníctva, kultúry, lifestyle, gastronómie, ekológie a spoločenskej zodpovednosti, každá z nich môže byť niečím prínosná a zaujímavá pre vašich súčasných i potenciálnych zákazníkov. 

Články a blogy 

Publikujte hodnotné texty a blogy, ktoré vás odlíšia a ktoré budú ľudia radi čítať. Dnes už nestačí iba propagovať vaše produkty a služby, dajte im príbeh. Spoločne si prejdeme témy vášho biznisu alebo organizácie a pozrieme sa na to, ako ich môžeme posunúť na inú úroveň. Ak potrebujete napísať natívny alebo PR článok do médií, blog na váš web, prípadne vytvoriť pútavé texty a zviditeľniť ich inou formou, som tu pre vás. 

Texty na webové stránky

Pripravujete novú webovú stránku alebo chcete naplniť už súčasný web kvalitným a zaujímavým obsahom? Rada vám ho pripravím na kľúč. Využijeme v ňom príbehy, konkrétne príklady a referencie vašich zákazníkov, aby bol váš obsah autentický a prinášal pre ľudí niečo nové, podnetné a inšpiratívne. V rámci konzultácií vám poradím s vytvorením štruktúry webu, navrhnem formu a rozsah článkov či iný zaujímavý content, ktorý zaujme a priláka vašich zákazníkov.

Obsah na sociálne siete

Pracujete so sociálnymi sieťami? Aký obsah na ňom publikujete? Zdieľate cez sociálne siete iba statusy a fotografie alebo aj články a blogy z vášho webu? Nerobíte nič z toho alebo iba malú časť? Ste pripravení na zmenu a komunikovať inak? Dobrý obsah na sociálnych sieťach nikdy nepodceňujte. Zistite a skúmajte, čo zaberá vám. Ak ešte sociálne siete nemáte, pomôžem vám ich založiť.

Newslettre

Využívate newslettre? Vedia vaši zákazníci a partneri o všetkom, čo robíte? Ak už máte vytvorený hodnotný obsah, ale vaše publikum sa k nemu nemá ako dostať, začnite sa s ním spájať čím skôr? Newslettre sú jednou z foriem, ako môžete popri sociálnych sieťach šíriť vaše články, blogy a hodnotný obsah, aby sa dostali bližšie k vášmu publiku. 

Prípadové štúdie

Chcete sa pochváliť tým, čo sa vám podarilo? Potrebujete pútavo zachytiť vaše úspechy, lebo vaši zákazníci sa o nich momentálne nemajú ako dozvedieť? Pomôžem vám napísať Case Studies tak, aby sa z nich stal zároveň pútavý príbeh. Aj vďaka prípadovým štúdiám sa vaša cieľová skupina dozvie, ako dokážu vaše produkty alebo služby vyriešiť nejeden problém. Prípadové štúdie sú užitočným marketingovým nástrojom najmä pre produkty a služby s vysokou hodnotou a môžu vám veľmi dobre poslúžiť aj niekoľko rokov.

E-booky

Napísať dobrý a čítavý e-book nemusí byť také jednoduché ako sa na prvý pohľad zdá. Dnes je ich na trhu veľa. Preto, ak chcete prísť s dobrým e-bookom, musí byť obsahovo i graficky kvalitný a prinášať vašim zákazníkom pridanú hodnotu. Chcete mať svoj vlastný e-book? Vymyslime ho spoločne.

Brožúry a letáky

Oplatia sa ešte vôbec v dnešnej dobe? Závisí od toho, ako ich využijete. Či ich už posielate online alebo vytlačíte na váš event, na vzhľade a obsahu kvalitnej brožúry alebo letáka vždy záleží. Môžete cez nich propagovať nový program, produkt alebo vaše služby. Alebo sa pochváliť vašim zákazníkom a partnerom, čo sa vám za uplynulý rok podarilo. 

Výročné správy

Výročnú správu raz do roka podáva každá organizácia alebo firma. Je to dôležitý dokument, ktorý prináša najdôležitejší prehľad aktivít a udalostí za uplynulý rok spolu s účtovnou uzávierkou. Nemusí ísť len o obyčajný dokument. Môžete z nej vyťažiť oveľa viac a ponúknuť ju v pútavej forme.

White papers

White Paper je informatívny štruktúrovaný dokument, ktorý popisuje vlastnosti produktov alebo služieb a na rozdiel od propagačných a marketingových materiálov je formálnejší. Mal by presvedčiť o kvalite firmy alebo organizácie. Jeho cieľom je predovšetkým podporiť dôveryhodnosť, aj preto je pre neho dôležitejší viac kvalitný obsah než forma.  White Papers sú plné faktov a dôležitých informácií a firme alebo organizácii dávajú status inštitúcie, ktorá je vedúca na trhu a pozitívne dokáže ovplyvniť zákazníkov a ich nákupné rozhodovanie. Okrem zákazníkov môžu slúžiť aj obchodným partnerom alebo investorom ako podklad pre rozhodovanie, prinášajú teda užitočné informácie ako porozumieť danej službe alebo produktu.

Konferenčné balíky

Pripravujete veľký event alebo konferenciu so zaujímavými spíkrami? Potrebujete vyskladať dobrý program, napísať pútavé anotácie o vašich spíkroch a témach alebo s nimi vopred pripraviť zaujímavé rozhovory? Chystáte konferenčný web a chcete ho naplniť kvalitnými textami, aby ste získali čo najviac účastníkov? Pomôžem vám zachytiť myšlienky najvýznamnejších spíkrov v podobe samostatných článkov alebo blogov, ktoré po konferencii môžete hneď poslať vašim účastníkom. 

Petra Nagyová

 

SLUŽBY

COPYWRITING

KOUČING A MENTORING